لحیم کاری

بر کسی پوشیده نیست که امروزه علم الکترونیک علاوه بر علوم پایه شامل: ریاضیات، فیزیک، شیمی، بر علوم دیگر مانند پزشکی، اقتصاد، روابط اجتماعی و غیره تاثیر نموده و نفوذ آن به حدی رسیده است که با حذف آن، زندگی بشر مختل می‌شود. به این ترتیب الکترونیک به عنوان پل ارتباطی بین تمامی علوم عصر حاضر تاثیری شگرف و کاربردی شایان توجه دارد، به طوری که در عصر جدید، علم الکترونیک نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در پیشرفت و یا عقب ماندگی یک جامعه ایفا می‌نماید.
اکنون با توجه به نیاز روزافزون جامعه ما به علم الکترونیک، دوستان شما در مؤسسه بهنام کیت وظیفه خود دانستند که در حد بضاعت، جوانان و نوجوانان مستعد کشورمان را در امر الکترونیک یاری نمایند و سهمی هر چند اندک در پیشرفت کشور و رسیدن به مرز خودکفایی داشته باشند.

فعالیتهای بهنام کیت: از عمده‌ترین فعالیتهای آموزشی بهنام کیت طراحی و تولید و پخش گونه‌های مختلفی از کیت‌ها و بردهای کمک آموزشی می‌باشد، که با عرضه بیش از ۱۸۰ کیت آماتور و حرفه‌ای (مانند انواع کیتهای میکروکنترلری، روباتیک، آمپلی‌فایر، پری آمپلی‌فایر، رقص‌نور، فلاشر، بوق و آژیر، چشم الکترونیک، اکو، رادیو، چشمکزن، دیمر، کلید صوتی، صوت‌سنج، ساعت، تایمر و…) به نوبه خود نقش بسزایی در شکوفایی و باروری استعدادهای علاقمندان الکترونیک دارد. شاخص‌های کیفیت، کمیت و قیمت مناسب تولیدات بهنام کیت را از انواع مشابه متمایز کرده و تهیه آن را برای همه کس ممکن می‌سازد.

از دیگر فعالیتهای این بهنام کیت که می‌توان به آن اشاره نمود موارد زیر را می‌توان برشمرد.

عرضه انواع کتاب الکترونیک در زمینه‌های آموزش الکترونیک (قطعه شناسی)، مدارات، طراحی و تعمیرات الکترونیک

CDها و نرم‌افزارهای الکترونیک (طراحی مدار، مشابه‌سازی و تست مدارات الکترونیک، مشابهات و مشخصات قطعات و…)

لوازم کمک آموزشی الکترونیک (با لحیم‌کاری و بدون لحیم‌کاری(

عرضه قطعات الکترونیک (آی‌سی، دیود، ترانزیستور، خازن، مقاومت و…)

طراحی و تولید جعبه‌ها و روپوش‌های پلاستیکی مخصوص بردهای الکترونیک

بهنام کیت با ارائه کیتهای برتر و آموزنده با قیمتهای مناسب این امکان را فراهم آورده است تا نوجوانان کشور عزیزمان که گردانندگان فردای جامعه ما می‌باشند از راه ساختن کیتهای آموزشی الکترونیک به رشد و تقویت ذهن و انعطاف مغزی خود در هاله‌ای از تفریح و سرگرمی دست یابند و با ساخت کیتهای الکترونیکی علاوه بر اینکه سازنده کیت می‌شوند با اصول کار، قطعه‌شناسی، طراحی مدار و اطلاعات ارزشمندی آشنا می‌شوند و در نهایت صاحب دستگاهی شده که آن را با دستهای خود ساخته‌اند.

کیت چیست؟ کیت در معنی لغوی به معنای یک سری از قطعات مشخص است که اگر آن‌ها مطابق نقشه به یکدیگر وصل شوند، یک دستگاه کامل به دست می‌آید. یک کیت الکترونیکی از تعدادی قطعه الکترونیکی تشکیل شده که توسط راهنمای کیت، بر روی فیبر مدارچاپی مونتاژ می‌شود.
حتما موفق می‌شوید! چون

کیتهای بهنام کیت طوری تهیه شده‌اند که حتی کسانیکه تا کنون پیچ‌گوشتی به دست نگرفته‌اند نیز می‌توانند با خواندن جزوه‌های‌راهنما، کیت مورد نظرشان را با موفقیت کامل بسازند.

از دیگر ویژه‌گیهای کیتهای بهنام کیت که می‌توان نام برد به شرح زیر می‌باشد:

بالا بودن کیفیت فیبرهای مدارچاپی، موجود بودن قطعات اصلی و مرغوب در بسته‌بندی کیت، بسته‌بندی تفکیکی و زیبا، جزوات کامل شامل توضیحاتی تکمیلی و قدم به قدم مانند: قطعه‌شناسی، لحیم‌کاری، مونتاژ و نحوه استفاده از کیت و عیب‌یابی که ضمیمه دفترچه کیت می‌باشد.

ارائه خدمات جنبی از قبیل: پاسخگویی سوالات فنی دانش‌آموزان و خدمات بعد از فروش رایگان که بهترین پشتوانه کیتهای بهنام کیت محسوب می‌شوند.

ما دارای بیش از یک دهه تجربه موفق در طراحی و تولید کیتهای آموزشی می‌باشیم، حاصل این پیشینه دراز و سرشار از کار و تلاش، بیش از صد کیت آموزشی است که می‌توان آن‌ها را با تولیدات دیگر شرکتهای داخلی و خارجی مقایسه کرد.

در اینجا ضمن اینکه خدمات بهنام کیت بتواند رضایت دوستاران الکترونیک را در بر داشته باشد، امیدواریم که با نامه‌ها و پیامهایتان ما را در ادامهٴ راه، راهی که در جهت رشد و شکوفائی نسل جوان جامعه اسلامی‌مان است، بیش از پیش یاری دهید.

آدرس:        مشهد، خیابان سعدی، پاساژ مهتاب، شماره های ۴۱ و۴۲

تلفن:          ۰۵۱۳۲۲۵۲۲۷۳

فاکس:        ۰۵۱۳۲۲۵۴۰۹۰

پست الکترونیک: info@Behnamkit.com