مقدمه

بر کسی پوشیده نیست که امروزه علم الکترونیک علاوه بر علوم پایه شامل: ریاضیات، فیزیک، شیمی، بر علوم دیگر مانند پزشکی، اقتصاد، روابط اجتماعی و غیره تاثیر نموده و نفوذ آن به حدی رسیده است که با حذف آن، زندگی بشر مختل می‌شود. به این ترتیب الکترونیک به عنوان پل ارتباطی بین تمامی علوم عصر حاضر تاثیری شگرف و کاربردی شایان توجه دارد، به طوری که در عصر جدید، علم الکترونیک نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در پیشرفت و یا عقب ماندگی یک جامعه ایفا می‌نماید.
اکنون با توجه به نیاز روزافزون جامعه ما به علم الکترونیک، دوستان شما در مؤسسه بهنام کیت وظیفه خود دانستند که در حد بضاعت، جوانان و نوجوانان مستعد کشورمان را در امر الکترونیک یاری نمایند و سهمی هر چند اندک در پیشرفت کشور و رسیدن به مرز خودکفایی داشته باشند.

فعالیت های بهنام کیت

 از عمده‌ترین فعالیتهای آموزشی بهنام کیت طراحی و تولید و پخش گونه‌های مختلفی از کیت‌ها و بردهای کمک آموزشی می‌باشد، که با عرضه بیش از ۱۸۰ کیت آماتور و حرفه‌ای (مانند انواع کیت های میکروکنترلری ، رباتیک ، آمپلی‌ فایر ، پری آمپلی‌ فایر ، رقص‌نور ، فلاشر ، بوق و آژیر ، چشم الکترونیک ، اکو ، رادیو ، چشمکزن ، دیمر ، کلید صوتی ، صوت‌سنج ، ساعت ، تایمر و غیره ) به نوبه خود نقش بسزایی در شکوفایی و باروری استعدادهای علاقمندان الکترونیک دارد. شاخص‌های کیفیت، کمیت و قیمت مناسب تولیدات بهنام کیت را از انواع مشابه متمایز کرده و تهیه آن را برای همه کس ممکن می‌سازد.

از دیگر فعالیت های بهنام کیت می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

1.عرضه انواع کتاب الکترونیک در زمینه‌های آموزش الکترونیک (قطعه شناسی)، مدارات، طراحی و تعمیرات الکترونیک

2.CDها و نرم‌افزارهای الکترونیک (طراحی مدار، مشابه‌سازی و تست مدارات الکترونیک، مشابهات و مشخصات قطعات و…)

3.لوازم کمک آموزشی الکترونیک (با لحیم‌کاری و بدون لحیم‌کاری(

4.عرضه قطعات الکترونیک ( آی‌سی ، دیود ، ترانزیستور ، خازن ، مقاومت و غیره )

5.طراحی و تولید جعبه‌ها و روپوش‌های پلاستیکی مخصوص بردهای الکترونیک

چرا بهنام کیت

بهنام کیت با ارائه کیت های برتر و آموزنده با قیمتهای مناسب این امکان را فراهم آورده است تا نوجوانان کشور عزیزمان که گردانندگان فردای جامعه ما می‌باشند از راه ساختن کیت های آموزشی الکترونیک به رشد و تقویت ذهن و انعطاف مغزی خود در هاله‌ای از تفریح و سرگرمی دست یابند و با ساخت کیت های الکترونیکی علاوه بر اینکه سازنده کیت می‌شوند با اصول کار، قطعه‌شناسی، طراحی مدار و اطلاعات ارزشمندی آشنا می‌شوند و در نهایت صاحب دستگاهی شده که آن را با دستهای خود ساخته‌اند.

کیت چیست؟

 کیت در معنی لغوی به معنای یک سری از قطعات مشخص است که اگر آن‌ها مطابق نقشه به یکدیگر وصل شوند، یک دستگاه کامل به دست می‌آید. یک کیت الکترونیکی از تعدادی قطعه الکترونیکی تشکیل شده که توسط راهنمای کیت، بر روی فیبر مدارچاپی مونتاژ می‌شود.

ویژگی های کیت های بهنام کیت

کیت های بهنام کیت طوری تهیه شده‌اند که حتی کسانی که تا کنون پیچ‌گوشتی به دست نگرفته‌اند نیز می‌توانند با خواندن جزوه‌های‌راهنما، کیت مورد نظرشان را با موفقیت کامل بسازند.

از دیگر ویژگی های کیت های بهنام کیت که می‌توان نام برد به شرح زیر می‌باشد :

بالا بودن کیفیت فیبرهای مدارچاپی، موجود بودن قطعات اصلی و مرغوب در بسته‌بندی کیت، بسته‌بندی تفکیکی و زیبا، جزوات کامل شامل توضیحاتی تکمیلی و قدم به قدم مانند: قطعه‌شناسی، لحیم‌کاری، مونتاژ و نحوه استفاده از کیت و عیب‌یابی که ضمیمه دفترچه کیت می‌باشد.

خدمات جانبی 

پاسخگویی سوالات فنی دانش‌آموزان و خدمات بعد از فروش رایگان که بهترین پشتوانه کیتهای بهنام کیت محسوب می‌شوند.

ما دارای بیش از یک دهه تجربه موفق در طراحی و تولید کیت های آموزشی می‌باشیم، حاصل این پیشینه دراز و سرشار از کار و تلاش، بیش از صد کیت آموزشی است که می‌توان آن‌ها را با تولیدات دیگر شرکتهای داخلی و خارجی مقایسه کرد.

در اینجا ضمن اینکه خدمات بهنام کیت بتواند رضایت دوستاران الکترونیک را در بر داشته باشد، امیدواریم که با نامه‌ها و پیام های شما را ما در ادامه راه، راهی که در جهت رشد و شکوفائی نسل جوان جامعه اسلامی‌مان است، بیش از پیش یاری دهید